Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Péče o růžePéče   1. Růže by se neměla vysazovat do zmrzlé půdy a v době velkého sucha, jinak je můžete...

NÁŠ TIP

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Jana Stupárková
Klokočůvek (srub)
74235 Odry
napište nám
přímý prodej je možný jen s objednávkou z eshopu
Ičo: 46161007, Dič: CZ7257315681

DOPRAVA
Poštovné a balné v Zahradnictví Arónie

Poštovné a balné:

 

Cena poštovného za jeden balík je 160 kč

Cena za dobírku je 30 kč.

 

Pokud je objednávka velmi obsáhlá, posílám ji ve více krabicích. Za každou další krabici účtuji 160 kč.Pokud je objednávka velmi těžká počítám 180 nebo 200 kč. To je většinou při objednání 30-40 ks trvalek nebo 8-10 keřů ve 2-3 l květináči atd.

 

Kartón je dlouhý 120 cm a vejde se do něj opravdu mnoho. Je pětivrstvý, takže nehrozí protržení nebo přelomení.

Veškeré rostliny balíme tak, ať v krabici nemají žádný pohyb a nemohou se poškodit. Jsou zafixované a i kdyby se stalo, že balík dopravce postaví vzhůru nohama, nemělo by se nic poškodit.

Každý květináč (jen květináč a ne rostlinu) balíme do sáčku a rostlinu do novin. Nepoužívám plastové krabičky, protože rostliny v ní se zapaří a mohou chytit plíseň.

Máme vyzkoušené, že rostliny i po týdnu strávených v uzavřené krabici, byly v naprostém pořádku.

Pokud Vám dopravce přiveze poškozený balík, ještě to neznamená, že rostliny jsou uvnitř zničené. Nejlépe bude, když si krabici před ním otevřete a sami se přesvědčíte, že je vše tak, jak má být.

 

Pokud balík odmítnete z důvodu delší doby doručení, tak dopravce bude zasílat balík zpět, ale tím se prodlouží jejich doba strávená v krabici o další týden nebo 14 dnů a je možné, že by rostliny tento návrt nepřežily. Žádní dopravci nám nevrátí peníze za uschlé rostliny. Vrátí jen částku za poštovné a proto zvažte, jestli si balík přeci jenom nepřevezmete. Pokud najdete ve své zásilce rostliny, které jsou uschlé, vyřídíme spolu okamžitě vrácení peněz.

Stromy a keře na kmínku jako je hortenzie, šeřík, brslen Compactus, Gingko, modřín, svída, bříza, dub, buk a  jiné, s výškou od 110 - 168 cm, posíláme ve speciální vysoké krabici vyrobené na míru. Cena poštovného je 180 - 200 kč za jeden balík. Jen výroba krabice mne stojí 80 kč + poštovné 140 kč. Balné Vám nepočítám.

Stromky odborně ostříháme, aby vešel do naší krabice. Pokud si ostříhání nepřejete, zašleme stromek neostříhaný s Českou poštou za částku 390.-, prosím, napište tento požadavek při tvorbě objednávky.

 

Pokud je strom vyšší než 168 cm pošleme jej s Českou poštou jako neskladnou zásilku. Cena za dopravu je 390 kč. Balné nepočítáme. Výškový limit je 238 cm.

Slovensko

Poštovné klasického balíku do délky 110 cm je 180 kč + 45 kč dobírečné. Balíky od 110 - 168 cm je za poštovné 200 - 240 kč.

 
 
Velké stromy a težké keře s balem je nutné vyzvednout po domluvě u nás v Klokočůvku.

 

Doprava objednaného zboží je zajišťována přepravní společností PPL a DPD. 

Českou poštu volím pouze u vysokých zásilek nad 168 cm.

Prosím důvěřujte nám, balíme rostliny již několik let a tuto činost jsme dotáhli, až skoro do dokonalosti. O tom soudí i některé recenze na Google i na našem eshopu.