Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Doprava a balení rostlin
Novinky
02.08.2022
Péče o růže
  1. Růže by se neměla vysazovat do zmrzlé půdy a v době velkého sucha, jinak je můžete vysazovat celoročně. Nyní, kdy jsou mrazíky již jen občas, ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

 

Poštovné a balné v Zahradnictví Arónie

Cena poštovného za jeden balík je 170 kč

Cena za dobírku je 30 kč.

Pokud je objednávka velmi obsáhlá, posílám ji ve více krabicích. Za každou další krabici účtuji 170 kč. Pokud je objednávka velmi těžká počítám 190 nebo 250 kč. To je většinou při objednání 30-40 ks trvalek nebo 8-10 keřů ve 2-3 l květináči atd.

 Kartón je dlouhý 110 cm a vejde se do něj opravdu mnoho. Je pětivrstvý, takže nehrozí protržení nebo přelomení.

Veškeré rostliny balíme tak, ať v krabici nemají žádný pohyb a nemohou se poškodit. Jsou zafixované a i kdyby se stalo, že balík dopravce postaví vzhůru nohama, nemělo by se nic poškodit.

Každý květináč (jen květináč a ne rostlinu) balíme do sáčku a rostlinu do novin. Nepoužívám plastové krabičky, protože rostliny v ní se zapaří a mohou chytit plíseň.

Máme vyzkoušené, že rostliny i po týdnu strávených v uzavřené krabici, byly v naprostém pořádku.

Pokud Vám dopravce přiveze poškozený balík, ještě to neznamená, že rostliny jsou uvnitř zničené. Nejlépe bude, když si krabici před ním otevřete a sami se přesvědčíte, že je vše tak, jak má být.

Pokud balík odmítnete z důvodu delší doby doručení, tak dopravce bude zasílat balík zpět, ale tím se prodlouží jejich doba strávená v krabici o další týden nebo 14 dnů a je možné, že by rostliny tento návrt nepřežily. Žádní dopravci nám nevrátí peníze za uschlé rostliny. Vrátí jen částku za poštovné a proto zvažte, jestli si balík přeci jenom nepřevezmete. Pokud najdete ve své zásilce rostliny, které jsou uschlé, vyřídíme spolu okamžitě vrácení peněz.

Doprava objednaného zboží je zajišťována přepravní společností DPD. 

Prosím důvěřujte nám, balíme rostliny již několik let a tuto činost jsme dotáhli, až skoro do dokonalosti. O tom soudí i některé recenze na Google i na Seznam.cz. 

Stromy a keře na kmínku jako je hortenzie, šeřík, brslen Compactus, Gingko, modřín, svída, bříza, dub, buk a  jiné, s výškou od 110 - 168 cm, posíláme ve speciální vysoké krabici vyrobené na míru. Cena poštovného je 250 kč za jeden balík. Jen výroba krabice mne stojí 98 kč + poštovné 170 kč. Balné Vám nepočítám.

Velké stromy a težké keře s balem je nutné vyzvednout po domluvě u nás v Klokočůvku, nebo Vám je rozvezeme. Cena za dopravu je individuální a předem ji s Vámi domluvíme.

Slovensko

Poštovné klasického balíku do délky 120 cm je 220 kč + 45 kč dobírečné. Balíky od 120 - 168 cm je za poštovné 350 kč.

 
 Velké stromy a težké keře s balem je nutné vyzvednout po domluvě u nás v Klokočůvku, nebo Vám je rozvezeme. Cena za dopravu je individuální a předem ji s Vámi domluvíme.

 

 

Cena sběrné dopravy

Tuto dopravu zajišťujeme pouze při nákupu objemných stromů, které se díky své výšce, nebo váze, nedají zaslat.

Ceny dopravy se pohybují od 500,- do 1900.- (pokud je to na druhém konci republiky). U levnějších a menších stromů a keřů do 2 - 3 000.- je to za 500.-

           

Kontakt
Zahradnictví Arónie - Klokočůvek 370, 74235 Odry
Přímý prodej - březen - dle počasí
Aronie