Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Péče o růžePéče   1. Růže by se neměla vysazovat do zmrzlé půdy a v době velkého sucha, jinak je můžete...

NÁŠ TIP

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Jana Stupárková
Klokočůvek (srub)
74235 Odry
napište nám
přímý prodej je možný jen s objednávkou z eshopu
Ičo: 46161007, Dič: CZ7257315681

O NÁS
O nás

 

Vyrostla jsem v nádherném prostředí, blízko lesa.  Jako děcko jsem v něm i na zahradě trávila plno času a tak jsem si i hlavně díky mým rodičům, kteří mají zahradu opravdu rádi a vypěstují cokoliv a to s velkým úspěchem, k ní udělala opravdu srdečný, až vášnivý vztah.

 

Před lety jsme zakoupili s mým mužem v Klokočůvku 12 ha luk a tak se nám naskytla příležitost tady něco zajímavého, pro přírodu a pro nás, vytvořit. V krajině používáme hlavně původní dřeviny a postupně sadíme lesíky a remízky, které zde chyběly a které jsou moc důležité pro ptáky i zvěř.

Okrasné keře, stromy, růže, trvalky a okrasné trávy si postupně sadím v zahradě blízko domu, ale vzhledem k velmi jílovité půdě, to jde vše pomalu.

 

Založit zahradnictví jsem měla v hlavě už dlouho a tak jsem se rozhodla té vášni věnovat i pracovně a ne jen pro zábavu.

 

Začalo to malou prodejnou v tatíkově garáži a pokračovalo v Klokočůvku. Nejprve to bylo pár ovocných keřů a komulí, poté růže a okrasné keře. Následovaly trvalky, které jsem si začala pěstovat sama.

 

Nyní já a má dlouholetá kamarádka Silvie Kristková dáváme do této práce vše. Je pravda, že hlavně na jaře, je to šílený fofr a někdy mám chuť s tím praštit, ale druhý den ráno mne to opět přejde. Jsem ráda, že mám to štěstí, dělat něco , co mne opravdu baví.

 

Bohužel mé zahradnictví neslouží jako přímý prodej. Objednávek z eshopu máme tolik, že jsem plně vytížená jejich odesíláním a na prodejnu nenám již čas.

 

Jsem opravdu ráda, že zákazníci se k nám rádi vracejí. Velký důraz dávám na kvalitu odesílaných rostlin a následné balení do balíků.

Sortiment, který zde nabízím, vybírám pečlivě a ráda bych nabídla takové rostliny, které se mi samotné líbí a dá se s nimi tvořit zajímavý a originální zahradní design.

 

Pro ty, kdo nás nemohou najít na mapě je zde popis cesty k nám

 

Jeďte do Oder a z Oder směr na Vítkov. Projedete Jakubčovice lom, železniční přejezd a pak projedete Heřmánky a přejedete druhý železniční přejezd a za mostem se dáte rovně a ne po hlavní na Vítkov. Po pravé straně uvidíte pastviny a vzadu je bílá dřevěnice. Máme horší cestu , ale jezdí sem i kamiony. Vpravo u vjezdu uvidíte hromadu sena na polo zakrytou bílou plachtou.