Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3PŘEDOBJEDNÁVKY PRO JARNÍ VÝSADBU.Vážení milovníci zahrady,   již nyní můžete začít objednávat růže pro jarní výsadbu, proto na nic... arr3Péče o růžePéče   1. Růže by se neměla vysazovat do zmrzlé půdy a v době velkého sucha, jinak je můžete...

NÁŠ TIP

naše cena 145,00 Kč
Dostupnost
naše cena 48,00 Kč
Dostupnost

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 890,00 Kč
Dostupnost
naše cena 1 680,00 Kč
Dostupnost
naše cena 1 995,00 Kč
Dostupnost

KONTAKTY

Jana Stupárková
Klokočůvek (srub)
74235 Odry
tel: 604278381
napište nám
přímý prodej je možný jen s objednávkou z eshopu
Ičo: 46161007, Dič: CZ7257315681

O NÁS
O nás

 

Vyrostla jsem v nádherném prostředí, blízko lesa.  Jako děcko jsem v něm i na zahradě trávila plno času a tak jsem si i hlavně díky mým rodičům, kteří mají zahradu opravdu rádi a vypěstují cokoliv a to s velkým úspěchem, k ní udělala opravdu srdečný, až vášnivý vztah.

 

Před lety jsme zakoupili s mým mužem v Klokočůvku 12 ha luk a tak se nám naskytla příležitost tady něco zajímavého, pro přírodu a pro nás, vytvořit. V krajině používáme hlavně původní dřeviny a postupně sadíme lesíky a remízky, které zde chyběly a které jsou moc důležité pro ptáky i zvěř.

Okrasné keře, stromy, růže, trvalky a okrasné trávy si postupně sadím v zahradě blízko domu, ale vzhledem k velmi jílovité půdě, to jde vše pomalu.

 

Založit zahradnictví jsem měla v hlavě už dlouho a tak jsem se rozhodla té vášni věnovat i pracovně a ne jen pro zábavu.

 

Začalo to malou prodejnou v tatíkově garáži a pokračovalo v Klokočůvku. Nejprve to bylo pár ovocných keřů a komulí, poté růže a okrasné keře. Následovaly trvalky, které jsem si začala pěstovat sama.

 

Nyní já a má dlouholetá kamarádka Silvie Kristková dáváme do této práce vše. Je pravda, že hlavně na jaře, je to šílený fofr a někdy mám chuť s tím praštit, ale druhý den ráno mne to opět přejde. Jsem ráda, že mám to štěstí, dělat něco , co mne opravdu baví.

 

Bohužel mé zahradnictví neslouží jako přímý prodej. Objednávek z eshopu máme tolik, že jsem plně vytížená jejich odesíláním a na prodejnu nenám již čas.

 

Jsem opravdu ráda, že zákazníci se k nám rádi vracejí. Velký důraz dávám na kvalitu odesílaných rostlin a následné balení do balíků.

Sortiment, který zde nabízím, vybírám pečlivě a ráda bych nabídla takové rostliny, které se mi samotné líbí a dá se s nimi tvořit zajímavý a originální zahradní design.

 

V roce 2017 stoupl prodej okrasných stromů a již vzrostlých keřů i za podmínky osobního odběru.

 

Pro ty, kdo nás nemohou najít na mapě je zde popis cesty k nám:

 

 

Nedávejte si prosím navigaci do Klokočůvku, zavedla by Vás do lesů.
Nevím odkud jedete, ale popíšu cestu z Oder.

 

Jeďte do Oder a z Oder směr na Vítkov. Projedete Jakubčovice lom, železniční přejezd a pak projedete Heřmánky a přejedete druhý železniční přejezd a za mostem se dáte rovně a ne po hlavní na Vítkov. Po pravé straně uvidíte pastviny a vzadu je bílá dřevěnice. Máme horší cestu , ale jezdí sem i kamiony. Vpravo u vjezdu uvidíte hromadu sena na polo zakrytou bílou plachtou.