Bříza bílá převislá Youngii - ok 8 - 10 cm Betula pendula Youngii

Kód: AAHP1122-AA
Neohodnoceno
Značka: Aronie Arbo
3 800 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Bříza bílá převislá Youngii je vhodná do malých zahrad. Tvoří hustý deštníkový tvar, který je ideální pro kryté romantické posezení na lavičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemné větévky a listy okouzlí každou romantickou duši. Větvičky můžeme využívat k různým floristickým vazbám a tvorbě věnečků a věnců na dveře.

Výška převislé břízy je daná prodejní výškou kmínku. Pokud budete zkracovat na jaře horní větve asi o 1/4, tak bude bříza vyšší a větve budou růst v kaskádách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rostliny
Odběr: pouze osobní, nebo rozvoz Aronie
podmínky: každé půdy, vlhčí
prodejní rozměr: ok 8-10 cm
umístění: slunce, polostín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

mceclip0-10

Aronie Arbo s.r.o. jsme založili s manželem Petrem, a to díky velké poptávce po větších stromech pěstovaných v kontejneru. 

Můj muž Petr Stupárek, vystudoval Střední lesnickou školu v Hranicích na Moravě, a celý život se věnuje výsadbám lesíků, remízků a alejí ve volné krajině. Nyní díky němu a jeho kolegovi je vysazeno tísíce a tisíce listnatých stromů a keřů. Tyto výsadby jsou velmi důležité pro biodiverzitu ve volné krajině, kde jsou většinou širé lány polí, nebo pastvin a ptáci i zvěř ztráceli možnost hnízdění a úkrytu před predátory. Remízky slouží ptákům i hmyzu k potravě a také k hnízdění. 

Nyní pěstuje stromy a vzrostlé keře pro naši okrasnou školku Aronie Arbo a při této práci ještě vymýšlí menší projekty pro výsadby v krajině.