Pouzdro na brýle s hadříkem´Červenka´ Pouzdro na brýle - Elwin van der Kolk

Kód: GB808
Tip
295 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Pouzdro na brýle i s hadříkem s vyobrazenou červenkou od světoznámého malíře přírody a biologa Elwina van der Kolka.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zobrazuje červenku na šedém pozadí.

Bekking & Blitz  

Vnější i vnitřní strana kovového pouzdra na brýle je vyrobena z měkkého, hebkého mikrovlákna. Díky silnému skládacímu pantu se pouzdro pevně uzavře. Přiložený hadřík na čočky je vyroben z mikrovlákna a má stejný potisk, jako pouzdro na brýle. Mikrovlákno zajišťuje čištění skel brýlí, ale i obrazovek bez škrábanců a šmouh, bez použití čisticích prostředků.

Uvnitř je pouzdro potáhnuté černým mikrovláknem s potiskem Vogelbescherming Nederland - což znamená v holandštině ´´ ochrana ptactva´´. 

Utěrka na brýle má rozměr 18 x 15 cm.  Z jedné strany je potištěné mikrovlákno s motivem ptáků a z druhé strany je bílá. Lze ji prát v pračce na 60°Celsia, přirozené sušení .

Nizozemský přírodovědec Elwin van der Kolk (1972) strávil většinu svého dětství pozorováním a kreslením ptáků. Teď dělá úplně to samé, i když jeho pastelky vyměnil za akrylové barvy a štětce. Nyní je jedním z nejznámějších ilustrátorů ptáků v Nizozemsku a vytváří ilustrace pro nespočet publikací mimo jiné nakladatelství Vogelbescherming, SOVON a KNNV.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro dům i zahradu
materiál: kov potažený mikrovláknem
Rozměr hadříku z mikrovlákna: 18 x 15 cm, lze prát v pračce
Rozměr pouzdra: 16 x 3,5 x 6 cm (š x v x h)
Téma: ptáci, příroda, červenka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: