Provzdušňovací vidlice na růže DeWit 2 zuby

Kód: 3098
Tip
Značka: DeWit ®
635 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Ruční vidlice s dlouhými hroty jsou výborné při pletí malých ploch a mezí, ale osvědčily se hlavně u kypření růží. 

 

DeWitLogo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradnictví zahrnuje mnoho různých úkolů, takže najít ruční nástroj, který má více použití, je pro zahradníka vždy výhodou. Pracuji v naší zahradě a zahradnictví a měli jsme možnost vyzkoušet nářadí DeWit v různých situacích a ročních obdobích.

Od kypření půdy přes odplevelení malé plochy. Jsou taky velmi užitečné při vykopávání rostlin s hlubokými kořeny a kypřením půdy při čištění zahrady na konci sezóny.

Velmi užitečné pro vytrhávání kořenů z plevele. Vidlice je vybavena rukojetí z jasanového dřeva 140 mm

Vidlice jsou vyrobeny z borové oceli, vykované pro zajištění pevnosti.  Hroty se neohýbají a ani se neohýbají při páčení kamenů, nebo nárazu na tvrdý povrch.

Je snadné je vyčistit s použití vlhkého hadříku a měly by vydržet dlouhou dobu.

Rozměr: 300 x 40 x 30 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradnické nářadí
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

DeWit

Již více než 115 let je jméno DeWit® synonymem pro spolehlivost a kvalitu řemeslného zpracování. Rodinný firma, která spojuje řemeslo s tradicí. Společnost, která se nebojí inovací. Volba DeWit® je zárukou nejvyšší kvality kovaných nástrojů s řadou produktů uznávaných po celém světě.

1. dubna 1898 založil Willem de Wit svou kovářskou firmu v Kornhornu, malé vesnici v severním Holandsku. Firmu dnes vede pátá generace kovářské rodiny. Díky špičkovému řemeslu v kombinaci s inovativním designem je nářadí DeWit tou nejlepší volbou pro zahradníky.

Nejnovější vybavení a techniky v kombinaci s historickým řemeslem dělají z DeWitu jednoho z nejmodernějších výrobců zahradního nářadí na světě.  

Rukojeti z jasanu DeWit pocházejí z lesů s certifikací Forest Stewardship Council (FSC) kontrolovaných vládou. 

Všechny nástroje DeWit zahrnují ruční výrobu a budou se mírně lišit nástroj od nástroje.

Holanďané jsou proslulí výrobou toho nejlepšího zahradního nářadí na světě a DeWit je nejrespektovanější z nich. Vytvořil vynikající nástroje, které vydrží po celý život.

Každý nástroj je ručně kovaný v Nizozemsku z houževnaté borové oceli – tvarovaný, broušený a leštěný pro dlouhou životnost, což mu dává stejnou černěnou patinu jako tradiční edwardovské nástroje. Každý je vybaven rukojetí z masivního jasanu s certifikací FSC pro maximální pevnost a odolnost proti nárazům, naolejovaná, aby poskytovala prvotřídní ochranu proti živlům.

 

 

Naše firma patří mezi autorizované prodejce a jsme za to moc rádi, že vám můžeme nabídnout nářadí, které sami používáme a jsme s ním velmi spokojeni. 

Nekupujte nářadí na 1 rok, ale na celý život.