Ruční vidle DeWit X-treme

Kód: 3004
Neohodnoceno
Značka: DeWit ®
633 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Tyto ruční vidle firmy DeWit se velmi snadno používají a přizpůsobí se mnoha úkolům a různým zahradnickým pracím. Díky malým, vícenásobným hrotům jsou schopny fungovat v těsných, zarostlých prostorech, stejně jako na nových prostorných záhonech. 

DeWitLogo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradnictví zahrnuje mnoho různých úkolů, takže najít ruční nástroj, který má více použití, je pro zahradníka vždy výhodou. Pracuji v naší zahradě a zahradnictví a měli jsme možnost vyzkoušet nářadí DeWit Small X-Treme Handfork v různých situacích a ročních obdobích.

Od kypření půd,y přes odplevelení malé plochy, až po upravování mulče fungují velmi dobře a podle očekávání. Jsou taky velmi užitečné při vykopávání rostlin s hlubokými kořeny a kypřením půdy při čištění zahrady na konci sezóny.

Vidlice jsou vyrobeny z borové oceli, vykované pro zajištění pevnosti.  Hroty se neohýbají a ani se neohýbají při páčení kamenů, nebo nárazu na tvrdý povrch.

Je snadné je vyčistit s použití vlhkého hadříku a měly by vydržet dlouhou dobu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

DeWit

Již více než 115 let je jméno DeWit® synonymem pro spolehlivost a kvalitu řemeslného zpracování. Rodinný firma, která spojuje řemeslo s tradicí. Společnost, která se nebojí inovací. Volba DeWit® je zárukou nejvyšší kvality kovaných nástrojů s řadou produktů uznávaných po celém světě.

1. dubna 1898 založil Willem de Wit svou kovářskou firmu v Kornhornu, malé vesnici v severním Holandsku. Firmu dnes vede pátá generace kovářské rodiny. Díky špičkovému řemeslu v kombinaci s inovativním designem je nářadí DeWit tou nejlepší volbou pro zahradníky.

Nejnovější vybavení a techniky v kombinaci s historickým řemeslem dělají z DeWitu jednoho z nejmodernějších výrobců zahradního nářadí na světě.  

Rukojeti z jasanu DeWit pocházejí z lesů s certifikací Forest Stewardship Council (FSC) kontrolovaných vládou. 

Všechny nástroje DeWit zahrnují ruční výrobu a budou se mírně lišit nástroj od nástroje.

Holanďané jsou proslulí výrobou toho nejlepšího zahradního nářadí na světě a DeWit je nejrespektovanější z nich. Vytvořil vynikající nástroje, které vydrží po celý život.

Každý nástroj je ručně kovaný v Nizozemsku z houževnaté borové oceli – tvarovaný, broušený a leštěný pro dlouhou životnost, což mu dává stejnou černěnou patinu jako tradiční edwardovské nástroje. Každý je vybaven rukojetí z masivního jasanu s certifikací FSC pro maximální pevnost a odolnost proti nárazům, naolejovaná, aby poskytovala prvotřídní ochranu proti živlům.

 

 

Naše firma patří mezi autorizované prodejce a jsme za to moc rádi, že vám můžeme nabídnout nářadí, které sami používáme a jsme s ním velmi spokojeni. 

Nekupujte nářadí na 1 rok, ale na celý život.