Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3PŘEDOBJEDNÁVKY PRO JARNÍ VÝSADBU.Vážení milovníci zahrady,   již nyní můžete začít objednávat růže pro jarní výsadbu, proto na nic... arr3Péče o růžePéče   1. Růže by se neměla vysazovat do zmrzlé půdy a v době velkého sucha, jinak je můžete...

NÁŠ TIP

naše cena 55,00 Kč
Dostupnost
naše cena 135,00 Kč
Dostupnost
naše cena 110,00 Kč
Není skladem

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 995,00 Kč
Dostupnost
naše cena 280,00 Kč
Dostupnost

KONTAKTY

Jana Stupárková
Klokočůvek (srub)
74235 Odry
tel: 604278381
napište nám
přímý prodej je možný jen s objednávkou z eshopu
Ičo: 46161007, Dič: CZ7257315681

Jak nakupovat

Jak nakupovat

Prodejna Arónie

Nakupovat můžete přímo u nás na prodejně, ale nenajdete zde vše co máme v eshopu. Zavolejte předem a domluvíme se o co by jste měli zájem. Prodejna se nachází za náměstím hned vlevo. Je tam malé parkoviště a před prodejnou pečiva se nachází naše prodejna.

Většina rostlin je v Klokočůvku. Zde bydlím, přesazuji, pěstuji a buduji nové větší zahradnictví. Po domluvě je zde možný i prodej v našich provizorních prostorech.

OBJEDNÁVKA V NAŠEM ESHOPU:

Nabízíme kvalitní rostliny od českých školkařů. Snažím se nabízet mnoho zajímavých druhů keřů, stromů, trvalek a travin.

Nákup probíhá tak, že si kliknete na obrázek nebo název rostliny a po otevření nové stránky se Vám zobrazí pro vás velmi důležité informace. PRODEJNÍ ROZMĚR

Dávejte si na to prosím pozor. Některé eshopy tyto údaje neuvádějí a nevíte tak, co kupujete. Můžete být po otevření krabice velmi zklamáni. Píšu to z vlastní zkušenosti.

Prodejní velikost je velmi důležitý údaj, zjistíte totiž jak velké rostliny k vám dorazí.

Uvádíme jak výšku v centimetrech (ta se může v průběhu roku měnit tím jak rostliny narůstají) výšku kmínku  (výška se měří od půdy v kontejneru po rozvětvení korunky) ale i objem nebo rozměr kontejneru.

U rostlin, kde není cena, ale je zelená fajfka pro dostupnost, tak si můžete vybrat s více možností. Klikněte si na detail rostliny a potý na zelené políčka VYBERTE a tam si nejdříve vyberete Prodejní rozměr a poté Velikost kontejneru, nebo jen jedno z toho.

Pokud nechcete za rostliny moc utratit, tak si můžete vybrat menší prodejní rozměr a objem kontejneru, pokud chcete již vzrostlejší rostlinu tak si za ní více zaplatíte, ale nemusíte čekat roky než naroste. Tato vyšší cena je za celoroční práci kolem ní - zalévání, plení a dodávání živin, zastínění a zazimování. Pokud tyto rostliny přežily v našich podmínkách několik zim, je velká pravděpodobnost, že se jim bude dařit i u vás. Samozřejmě bez zalévání a občasné péče to nejde.

Čím větší objem kontejneru, tím větší má rostlina prostor pro své kořeny a je silnější a i starší.Zahradnictví

V prodeji na jaře bude

- sadba zeleniny

- sadba muškáty, milionbels a mnoho dalších balkónových rostlin

-ovocné stromky - zákrsky, čtvrtkmeny i polokmeny (na objednávku vysokokmeny, staré odrůdy atd.) sloupovité jabloně, ovocné i okrasné -keře (prostokořenné i v nádobách)

- keře i stromy na živé ploty

- růže anglické David Austin, Harkness, německé Tantau a Kordes, české. Popínavé růže velkokvěté i ramblery.

Potřebujete větší množství ovocných nebo okrasných stromků nebo keřů? Dle dohody se Vám pokusíme vyhovět. Při větším odběru nabízíme slevu.

- hnojivo a postřiky

- osiva zeleniny, květin SEMO, německé firmy Nebelung - Kiepenkerl, Nohel Garden