Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Péče o růžePéče   1. Růže by se neměla vysazovat do zmrzlé půdy a v době velkého sucha, jinak je můžete...

NÁŠ TIP

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Jana Stupárková
Klokočůvek (srub)
74235 Odry
napište nám
přímý prodej je možný jen s objednávkou z eshopu
Ičo: 46161007, Dič: CZ7257315681

Jak nakupovat

Jak nakupovat

Prodejna Arónie

Nakupovat můžete přímo u nás na prodejně, ale nenajdete zde vše co máme v eshopu. Zavolejte předem a domluvíme se o co by jste měli zájem. Prodejna se nachází za náměstím hned vlevo. Je tam malé parkoviště a před prodejnou pečiva se nachází naše prodejna.

Většina rostlin je v Klokočůvku. Zde bydlím, přesazuji, pěstuji a buduji nové větší zahradnictví. Po domluvě je zde možný i prodej v našich provizorních prostorech.

OBJEDNÁVKA V NAŠEM ESHOPU:

Nabízíme kvalitní rostliny od českých školkařů. Snažím se nabízet mnoho zajímavých druhů keřů, stromů, trvalek a travin.

Nákup probíhá tak, že si kliknete na obrázek nebo název rostliny a po otevření nové stránky se Vám zobrazí pro vás velmi důležité informace. PRODEJNÍ ROZMĚR

Dávejte si na to prosím pozor. Některé eshopy tyto údaje neuvádějí a nevíte tak, co kupujete. Můžete být po otevření krabice velmi zklamáni. Píšu to z vlastní zkušenosti.

Prodejní velikost je velmi důležitý údaj, zjistíte totiž jak velké rostliny k vám dorazí.

Uvádíme jak výšku v centimetrech (ta se může v průběhu roku měnit tím jak rostliny narůstají) výšku kmínku  (výška se měří od půdy v kontejneru po rozvětvení korunky) ale i objem nebo rozměr kontejneru.

U rostlin, kde není cena, ale je zelená fajfka pro dostupnost, tak si můžete vybrat s více možností. Klikněte si na detail rostliny a potý na zelené políčka VYBERTE a tam si nejdříve vyberete Prodejní rozměr a poté Velikost kontejneru, nebo jen jedno z toho.

Pokud nechcete za rostliny moc utratit, tak si můžete vybrat menší prodejní rozměr a objem kontejneru, pokud chcete již vzrostlejší rostlinu tak si za ní více zaplatíte, ale nemusíte čekat roky než naroste. Tato vyšší cena je za celoroční práci kolem ní - zalévání, plení a dodávání živin, zastínění a zazimování. Pokud tyto rostliny přežily v našich podmínkách několik zim, je velká pravděpodobnost, že se jim bude dařit i u vás. Samozřejmě bez zalévání a občasné péče to nejde.

Čím větší objem kontejneru, tím větší má rostlina prostor pro své kořeny a je silnější a i starší.Zahradnictví

V prodeji na jaře bude

- sadba zeleniny

- sadba muškáty, milionbels a mnoho dalších balkónových rostlin

-ovocné stromky - zákrsky, čtvrtkmeny i polokmeny (na objednávku vysokokmeny, staré odrůdy atd.) sloupovité jabloně, ovocné i okrasné -keře (prostokořenné i v nádobách)

- keře i stromy na živé ploty

- růže anglické David Austin, Harkness, německé Tantau a Kordes, české. Popínavé růže velkokvěté i ramblery.

Potřebujete větší množství ovocných nebo okrasných stromků nebo keřů? Dle dohody se Vám pokusíme vyhovět. Při větším odběru nabízíme slevu.

- hnojivo a postřiky

- osiva zeleniny, květin SEMO, německé firmy Nebelung - Kiepenkerl, Nohel Garden