Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3PŘEDOBJEDNÁVKY PRO JARNÍ VÝSADBU.Vážení milovníci zahrady,   již nyní můžete začít objednávat růže pro jarní výsadbu, proto na nic... arr3Péče o růžePéče   1. Růže by se neměla vysazovat do zmrzlé půdy a v době velkého sucha, jinak je můžete...

NÁŠ TIP

naše cena 55,00 Kč
Dostupnost
naše cena 145,00 Kč
Dostupnost
naše cena 55,00 Kč
Dostupnost

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 680,00 Kč
Dostupnost
naše cena 1 995,00 Kč
Dostupnost
naše cena 239,00 Kč
Dostupnost

KONTAKTY

Jana Stupárková
Klokočůvek (srub)
74235 Odry
tel: 604278381
napište nám
přímý prodej je možný jen s objednávkou z eshopu
Ičo: 46161007, Dič: CZ7257315681

 

Začínám přijímat objednávky na jaro 2020, které budeme postupně odesílat dle počasí od začátku března.

Od ledna do března budu opět přidávat novinky okrasných keřů a stromů.

Atraktivní budou větší okrasné keře a stromy v balu i prostokořenné. Cena je nižší, ale kvalita bude skvělá. 

 

Pokud máte seznam rostlin od svého zahradního architekta a budete chtít dodat rostliny od nás, pošlete mi seznam na email j.stuparkova@seznam.cz

Kompletujeme stromy, keře, růže, trvalky i okrasné trávy dle návrhů zahradních architektů, stačí poslat seznam a poté se domluvíme na dodání. Dodání lze rozčlenit do více období, dle doby sázení. Trvalky i okrasné trávy napěstujeme dle Vaší objednávky. Pokud sídlíte v okolí 30 km od Klokočůvku, dovezeme Vám rostliny zdarma. 

 

Zde je fotografie nádherného záhonu naší zákaznice paní Žižkové. Minulý rok na jaře jsme ji dodali trvalky, které poté vysázela na prázdnou plochu budoucí zahrady a takto skvěle to rozkvetlo již za několik měsíců.

 

 

Přes zimu si můžete nakreslit jednoduchý plánek výsadby a trvalky i objednat. Stává se totiž, že ty trvalky, které jste si v zimě naplánovali, budou v dubnu již vyprodané. 

 

Stále přidávám nové trvalky, hlavně krásné dlužichy, které je možná sázet i do truhlíků a velkých květináčů jako podsadba. 

 

Žádné rostliny neošetřujeme chemickými prostředky. Mým posláním je pěstovat kvalitní trvalky a nabízet zajímavé stromy a keře, ale také krmit spoustu včel, čmeláků, vážek a motýlů během vegetační doby a nabízet zdravé prostředí pro jejich život od jara až do zimy. Na jaře zde nachází úkryt mnoho rosniček i skokanů hnědých, také ptáci se v létě přilétají pod závlahou osprchovat a napít.

 

Veškeré dotazy prosím posílejte na email j.stuparkova@seznam.cz

 

Z naší nabídky ....