Stůl Visby Celadon green

Kód: 797-731-02
Tip
Neohodnoceno
4 400 Kč / ks
Skladem u dodavatele (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Rovný povrch na čtyřech nohách“. Může to znít tak jednoduše, ale je to nutnost v každé domácnosti. A jeden nestačí, je potřeba několik různých typů, každý pro své specifické použití. Stůl by měl být příjemným místem pro setkávání a stolování při každé příležitosti, ale měl by tam být také, když potřebujete místo, kam odložit věci nebo chcete vytvořit nápadný prvek. 

 

Celadon green

Světle zelená barva celadon, podstata klidu

Tato světlá a éterická barva nikdy nevyjde z módy.


Nejsvětlejší ze světlých odstínů našedlé zelené je známý jako celadon, krásná barva pojmenovaná po čínském porcelánu, který se datuje do roku 25 našeho letopočtu. O porcelánu celadon, který je vysoce ceněný pro svou krásu v antické době, se věřilo, že nabourává nebo mění barvu, pokud bylo do něj vloženo otrávené jídlo (velmi užitečné, pokud jste byli nedůvěřivý vládce!). Celadon zdobil nádherné kameninové výrobky a nádobí po staletí.

V dnešní době je celadon stále spatřován jako elegantní a éterická barva. Patří mezi klidné barvy. Její klidná krása připomínající světle zelené moře, je skvělým pomocníkem k přivolání klidu do místnosti, kde se chcete cítit odpočinutí a obnovit své síly. Její jemné a nadčasové vlastnosti z ní činí ženskou barvu. viz. DULUX barvy

stažený soubor

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro dům i zahradu
barva: Celadon green
rozměr: Průměr 61 cm
váha: 12,60 kg
výška: 50 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: