Taška se zipem ´ Album ptáků a květin´ Nákupní taška Bekking & Blitz - Hu Feitao

Kód: FB867
248 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Nákupní taška Bekking & Blitz - Hu Feitao

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací tašky od Bekking & Blitz jsou zdobeny motivy uměleckých děl a tato originální nákupní taška je zdobena krásnou malbou od čínského malíře z 18. století Hu Feitao. 

Vyobrazení ptáků a květin od čínského malíře Hu Feitao (18. století) . Vzácné kresby barevným inkoustem a pigmenty na hedvábí patří do sbírky »Birds and Flowers Album« v knihovně Chester Beatty v Dublinu.

 
Taška váží pouhých 72 gramů a je skládací, takže ji lze snadno uložit do tašky, ideální ji mít vždy po ruce. Velikost složené tašky je 7,5 x 10 cm a drží pohromadě drukem. V rozloženém stavu je to překvapivě velkorysá nákupní taška a lze ji nosit v ruce, nebo na rameni.
Skládací taška unese maximálně 20 kg.
Co je na ní velmi praktické jsou široké ramenní pásy a pevný zip, aby se dala bezpečně zavřít. Taška obsahuje praktickou úložnou tašku, která se hodí například pro váš telefon. Je navíc voděodolná. Jsou speciálně vyrobeny s ohledem na čistší budoucnost, vyberte si životní prostředí s ekologickými skládacími taškami od Bekking & Blitz, vyrobenými ze 100% recyklovaných PET lahví.
Rozměr je 41 x 47 cm. 
Popis: Se zipem, úložná kapsa (12 x 16 cm) na vnitřní straně pásek na knoflík. Vyrobeno ze 100% recyklovaných PET lahví Hmotnost: 72 gramů . Hmotnost: 72 gramů 
 
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro dům i zahradu
Ilustrátor: Hu Feitao, Čína, 18. století
materiál: recyklovaný plast
Nosnost: do 20 kg
rozměr: 41 x 47 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: