V zahradnictví je možné osobně vybírat pouze stromy a vzrostlé keře. Termín návštěvy je nutné rezervovat předem. Můžete přijet i v něděli. Ostatní zboží je nutné objednat přes e-shop. Nachystáme a pošleme, nebo si svou objednávku můžete vyzvednout osobně.

Javor mléč - Acer platanoides - Crimson Sentry

Kód: CE0060
3 800 Kč / ks
Skladem

Javor mléč Crimson Sentry se pyšní tmavě červenými listy a menším vzrůstem než je klasický javor mléč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Acer Crimson Sentry roste do menší výšky a je proto ideálním stromem do předzahrádek i do zahrady, kde si chceme vytvořit místo k sezení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stromy
barva listů: tmavě červená
Odběr: preferujeme osobní
podmínky: bez nároků
umístění: slunce, polostín
výška v dospělosti: 3 - 6 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

mceclip0-10

Aronie Arbo s.r.o. jsme založili s manželem Petrem, a to díky velké poptávce po větších stromech pěstovaných v kontejneru. 

Můj muž Petr Stupárek, vystudoval Střední lesnickou školu v Hranicích na Moravě, a celý život se věnuje výsadbám lesíků, remízků a alejí ve volné krajině. Nyní díky němu a jeho kolegovi je vysazeno tísíce a tisíce listnatých stromů a keřů. Tyto výsadby jsou velmi důležité pro biodiverzitu ve volné krajině, kde jsou většinou širé lány polí, nebo pastvin a ptáci i zvěř ztráceli možnost hnízdění a úkrytu před predátory. Remízky slouží ptákům i hmyzu k potravě a také k hnízdění. 

Nyní pěstuje stromy a vzrostlé keře pro naši okrasnou školku Aronie Arbo a při této práci ještě vymýšlí menší projekty pro výsadby v krajině.