V zahradnictví je možné osobně vybírat pouze stromy a vzrostlé keře. Termín návštěvy je nutné rezervovat předem. Můžete přijet i v něděli. Ostatní zboží je nutné objednat přes e-shop. Nachystáme a pošleme, nebo si svou objednávku můžete vyzvednout osobně.

Hmyzí hotely

 Why You Need Insect Houses for the Garden? | Greentumble

Hmyz plní v našich zahradách mnoho důležitých úkolů. Mimo jiné opylují rostliny a působí jako přirození bojovníci proti škůdcům. Hmyz slouží jako důležitá potrava pro ptáky. Hmyzí hotely jsou také skvělé k výchově malých dětí, že hmyz není ošklivý a musí se před ním utéct, nebo ještě hůře je zašlápnout. Děti budou hmyz pozorovat a lze si u toho vymýšlet i různé zábavné historky.  

Nejprodávanější

7 položek celkem
Domek pro berušky  Esschert Design
368 Kč

Tento jednoduchý model vyrobený z přírodních materiálů nabízí beruškám dobré místo k hnízdění a pomáhá tak udržovat, nebo dokonce zvyšovat populaci tohoto hmyzu.

 
ZEE-WA05
Domeček pro motýly  Hmyzí hotel pro motýly
619 Kč

Hmyzí hotel pro motýly

ZEE-VC3
Box na zkoumání hmyzu  Pozorovatelna hmyzu
378 Kč

Pozorovatelna hmyzu

ZEE-KG129
Domek pro divoké včely - 1 kus
537 Kč

Nabízíme hmyzí domek pro divoké včely v krásné zelené barvě. Součástí domku je i výplň z bambusových tyček, kde včelky naleznou úkryt. 

ZEE-EL072
Domeček pro hmyz Vigvam  Esschert Design - Hmyzí nástěnný domeček
379 Kč

Esschert Design - Hmyzí nástěnný domeček

ZEE-WA36
Domeček pro berušky s kresbou  Esschert Design - Hmyzí hotel pro slunéčka
345 Kč

Tento jednoduchý model hotelu pro berušky je vyrobený z přírodních materiálů a zajímavě doplněn vypáleným obrázkem slunéčka s latinským názvem Coccinellidae.

 
ZEE-WA37
Domeček pro motýly s kresbou  Hmyzí hotel pro motýly
368 Kč

Tento jednoduchý model motýlího hotelu je vyrobený z přírodních materiálů a doplněn vypáleným obrázkem motýla s latinským názvem Lepidoptera.

 
ZEE-WA39