V zahradnictví je možné osobně vybírat pouze stromy a vzrostlé keře. Termín návštěvy je nutné rezervovat předem. Můžete přijet i v něděli. Ostatní zboží je nutné objednat přes e-shop. Nachystáme a pošleme, nebo si svou objednávku můžete vyzvednout osobně.

Papírová složka s gumičkou ´Pivoňky´ Redouté Desky kartónové

Kód: PF109
119 Kč / ks
Skladem

Papírová složka z tvrdého kartonu z kolekce ´Pivoňky´ od slavného francouzského ilustrátora P. J. Redouté, Taylers Museum

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejen kvalitní a krásná, ale také velmi praktická je tato složka na dokumenty. Má klopy, které zabrání vyklouznutí uložených papírů a gumičku, která tuto bezpečnost ještě zvýší. 

Bekking & Blitz

 

O umělci: 

Pierre-Joseph Redouté (10. července 1759 – 19. června 1840), byl francouzský malíř a botanik původem z Belgie, známý svými vyobrazeními květin, z nichž mnohé byly vydávány jako velké barevné rytiny. Byl označován jako „Rafael květin“ a označen za největšího botanického ilustrátora všech dob. zdroj: Wikipedie

 

O muzeu:

  • Teylers Museum je muzeum umění, přírodní historie a vědy v Haarlemu v Nizozemsku. Teylers Museum, založené v roce 1778, bylo založeno jako centrum současného umění a vědy. Historickým centrem muzea je neoklasicistní Oválná místnost, která byla postavena za domem Pietera Teylera van der Hulsta, tzv. Fundatiehuis. Wikipedia (angličtina)

    Bekking & Blitz

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domov a bydlení
Ilustrátor: P. J. Redouté
materiál: papír FSC
rozměr: A4, 34,5 x 24,5 cm
Téma: květiny. umění, pivoňky, botanika
Využití: levný dárek, ukladání dokumentů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: