V zahradnictví je možné osobně vybírat pouze stromy a vzrostlé keře. Termín návštěvy je nutné rezervovat předem. Můžete přijet i v něděli. Ostatní zboží je nutné objednat přes e-shop. Nachystáme a pošleme, nebo si svou objednávku můžete vyzvednout osobně.

Ptačí budka pro ptáčky Hnízdící budka pro střízlíka

Kód: ZEE-NKGG
255 Kč / ks
Skladem

Hnízdící budka pro střízlíka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato moderní hnízdní budka vyrobená z přírodních materiálů poskytne střízlíkům i jiným ptákům dobré místo k hnízdění a pomůže zachovat jejich populaci, nebo napomůže jejich reintrodukci v určité oblasti. 

Poskytuje dobré místo k hnízdění .  V zimním období tato ptačí budka často poskytuje ptákům místo, kde se mohou schovat před nepříznivým počasím.

Umístěte hnízdní budku na strom, nebo zeď do výšky maximálně 2 m (6,6 stop) na dobře skryté místo mezi křovím. Ne na přímém slunci, nebo na převládající dešti, s volnou dráhou letu pro ptáky. Vzhledem k teritoriálnímu chování ptáků je nejlepší zavěsit budku ve vzdálenosti minimálně 10 m (32 stop) od budek stejného druhu a minimálně 3 m (10 stop) od krmení. domy. Podzim je nejlepší čas na úklid hnízdní budky.

  • Vstupní otvor o průměru 30 mm (1,181")
  • Otevírá se zespodu

Doplňkové parametry

Kategorie: Ptačí budky
materiál: borovicové dřevo FSC, zinek
rozměr: D 12,6 x Š 15 x V 30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

esschert_design_logo