Osobní návštěva zahradnictví (například pro vyzvednutí objednávky) je možná pouze po domluvě.

Přání s obálkami ´Tulipány´ - 10 karet s obálkami Set blahopřání s tulipány

Kód: MCW225
245 Kč / ks
Skladem

Sada přání s obálkami s motivem tulipánů, které ilustrovala Modeste Herwig

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně psaná pohlednice s vhodnou ilustrací dokáže mnohem více než rychlý e-mail, proto jsou blahopřání s obálkou značky Bekking & Blitz tak oblíbené. Velký výběr pro každou příležitost!

Tyto dvojkarty můžete také zarámovat a vyzdobit s nimi Váš dům či byt, nebo je použít jako přání k narozeninám, či použít na zahradní oslavě.
 
Deset dvojitých karet (2 motivy), 10 různých karet s 10 luxusními obálkami, přehledně uloženými v atraktivní kartonové složce.
 
Vnitřek duplicitních karet je prázdný. Je zde tedy dostatek prostoru pro vaši osobní zprávu. Rozměr karet je 10,3 x 15,4 x 1,5 cm - Sada 10 dvojitých karet s obálkami - 2 motivy - 240 g bílého papíru 

Bekking & Blitz

Modeste Herwig pochází ze tzv. zelené rodiny. Děda AJ Herwig začal psát články a zahradnické knihy. Jeho první článek se objevil v březnu 1907, jeho první kniha o zahradě kolem roku 1925. Otec Rob Herwig je světově nejprodávanějším autorem knih o zahradě. Modeste pracovala osm let v zahradnictví svého otce v Lunteren, aby získala praktické zkušenosti. Její první zahradnická kniha vyšla v roce 1989 v nakladatelství Terra, na jaře 2009 vyšla její 30. kniha (spolu s otcem Robem Herwigem) „Zahradnictví podle 3 generací Herwiga“, praktická zahradní kniha se znalostmi tří generací Herwiga. Na jaře 2019 vyjde její 45. kniha: Kombinování rostlin. 

Modeste Herwig je zahradní fotografka, zahradní architektka a specialista na rostliny .

Spolupracuje se zahradním architektem Martijnem Tillemou.

Modeste je fotografka na volné noze, ale také vytváří fotografie zahrad a rostlin na zakázku. Hodně cestuje doma i v zahraničí, aby fotografovala zahrady a rostliny a sledovala nové nápady týkající se zahradní architektury. Modeste poskytuje články a sekce zahrad pro různé časopisy, jako je Growth & Bloom, Garden Season, Buitenleven, Eden, Garden & Landscape a noviny HDC Media. Pravidelně se také objevují její fotografie v anglických a německých časopisech, jako jsou Gardens Illustrated a Mein Schöner Garten. Jako specialista na rostliny vyrábí Modeste plány výsadby pro soukromé zahrady, firemní zahrady a například instituce. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Papírnictví
Ilustrátor: Modeste Herwig
materiál: kvalitní potisk, tvrdý papír FSC
Obdržíte: sada - 10 kusů karet a obálek, 2 motivy
rozměr: 10 karet s obálkami, 10,3 x 15,4 x 1,5 cm
Téma: květiny, příroda, tulipány, pohlednice,
Využití: blahopřání, obrázky na zeď, přání k narozeninám

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: