V zahradnictví je možné osobně vybírat pouze stromy a vzrostlé keře. Termín návštěvy je nutné rezervovat předem. Můžete přijet i v něděli. Ostatní zboží je nutné objednat přes e-shop. Nachystáme a pošleme, nebo si svou objednávku můžete vyzvednout osobně.

Zápisník s gumičkou ´Tulipány a růže´ Maria Sibylla Merian

Kód: NBSC555
149 Kč / ks
Skladem

Poznámkový bloček značky Bekking & Blitz je z kolekce ´Tulipány, růže´ od světoznámé německé malířky a přírodovědkyně , která byla jednou z prvních přírodovědců, kteří pozorovali hmyz přímo, nejlépe známá svými ilustracemi vytvořenými během jejích cest do Surinamu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapisování pomáhá naučit se věci, které si zapíšete. Tento luxusní, šitý zápisník s pevnými deskami a kulatými rohy vás zve k zapisování všech svých příběhů a poznámek.

Bekking & Blitz

 O umělkyni: 

Maria Sibylla Merian (1647-1717), narozená v Německu, později žijící v Nizozemsku, se proslavila průkopnickým dílem o housenkách, můrách a motýlech. Její mimořádný příběh a její příspěvky k umění a vědě fascinovaly mnoho vědců a milovníků přírody a umění a inspirovaly umělce i spisovatele.

V Merianině době byla produkce knih zcela odlišná od současnosti. Dnes je každý tištěný výtisk stejný. V její době však tiskaři a nakladatelé vyráběli knihy v arších nebo „listech“ a kupující se mohl rozhodnout, zda nechá svůj výtisk obarvit a jakou vazbu preferuje. Takže Merianiny knihy byly k dispozici ke koupi jako nebarvené verze nebo kopie ručně kolorované buď samotnou Merian,  nebo jejími dcerami. S výjimkou Metamorphosis insectorum Surinamensium , Merian vyryla všechny desky pro své knihy pomocí měděných desek. použito z webu Společnost Marie Sibylla Merian 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Papírnictví
Ilustrátor: Maria Sibylla Merian
materiál: bezdřevný papír FSC
Obdržíte: linkovaný poznámkový blok
rozměr: A6, (9,5 x 15 cm) - 112 stran
Téma: květiny. umění
Využití: psaní poznámek, levný dárek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: