V zahradnictví je možné osobně vybírat pouze stromy a vzrostlé keře. Termín návštěvy je nutné rezervovat předem. Můžete přijet i v něděli. Ostatní zboží je nutné objednat přes e-shop. Nachystáme a pošleme, nebo si svou objednávku můžete vyzvednout osobně.

Javor babyka - Acer campestre ´Nanum´ - vk 220 cm

Kód: AA-HB-55566
6 900 Kč / ks
Skladem

Javor babyka Nanum je velmi oblíbený strom do předzahrádek, alejí nebo i do zajímavé menší kompozice s keři a trvalkami.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Javor babyka má malé, tmavě zelené listy, které Vás na podzim ozáří svým zlatožlutým zbarvením.

Javor babyka Nanum má menší vzrůst a dokonalou kulovitou korunu, která nepotřebuje žádnou úpravu. Pro zachování menšího tvaru jej lze na jaře upravit a ostříhat.

Prodáváme strom s výškou kmene 220 cm v kontejneru o objemu 40 l. Obvod kmene v jednom metru je 8/10 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stromy
barva listů: tmavě zelená
doprava: osobní
podmínky: bez nároků (mírně kyselá)
prodejní rozměr: výška kmene 220 cm, 40 l, ok 8/10 cm
šířka v dospělosti: 1 - 2,5 m
umístění: slunce, polostín
výška v dospělosti: dle výšky kmínku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

mceclip0-10

Aronie Arbo s.r.o. jsme založili s manželem Petrem, a to díky velké poptávce po větších stromech pěstovaných v kontejneru. 

Můj muž Petr Stupárek, vystudoval Střední lesnickou školu v Hranicích na Moravě, a celý život se věnuje výsadbám lesíků, remízků a alejí ve volné krajině. Nyní díky němu a jeho kolegovi je vysazeno tísíce a tisíce listnatých stromů a keřů. Tyto výsadby jsou velmi důležité pro biodiverzitu ve volné krajině, kde jsou většinou širé lány polí, nebo pastvin a ptáci i zvěř ztráceli možnost hnízdění a úkrytu před predátory. Remízky slouží ptákům i hmyzu k potravě a také k hnízdění. 

Nyní pěstuje stromy a vzrostlé keře pro naši okrasnou školku Aronie Arbo a při této práci ještě vymýšlí menší projekty pro výsadby v krajině.