Osobní návštěva zahradnictví (například pro vyzvednutí objednávky) je možná pouze po domluvě.

Hrušeň Calleriova - Pyrus calleryana ´Chanticleer´ ok 12/14

Kód: AABP023-C-12-14
7 800 Kč / ks
Skladem

Velmi atraktivní okrasný strom, který má výrazné podzimní zbarvení. Tato okrasná hrušeň je neobyčejná a velmi často využívaná pro malé a středně velké zahrady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svými výraznými bílými květy, které se rozprostírají po celé koruně, přináší 'Chanticleer' do vaší zahrady neopakovatelnou atmosféru jara. Tyto květy nejenom okouzlí vaše smysly svou vůní, ale také lákají ptáky a motýly, přidávají tak živému prostoru další rozměr.

Ale to není vše! Hrušeň Calleriova 'Chanticleer' je také synonymem pro odolnost a snadnou údržbu. S její schopností prosperovat v různých půdních podmínkách a odolávat nepříznivým povětrnostním vlivům je tento strom ideální volbou pro každou zahradu.

A co více, 'Chanticleer' neokouzluje krásným pohledem jen na jaře. Jeho listy nabízejí fascinující hru barev v průběhu celého roku, od jasně zelených v létě po ohnivé odstíny žluté, oranžové až do červena na podzim.

Přineste si do svého venkovního prostoru zářivou krásu a nepřekonatelnou eleganci s naší Hrušní Calleriovou 'Chanticleer'. Vaše zahrada se promění v rajský kout, který okouzlí každého pozorovatele!

Doplňkové parametry

Kategorie: Stromy
doba květu: jaro
listy: lesklé, podzim oranžová, červená a žlutá
prodejní rozměr: obvod kmene ok 12/14 cm, kontejner
výška v dospělosti: 12 - 14 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

mceclip0-10

Aronie Arbo s.r.o. jsme založili s manželem Petrem, a to díky velké poptávce po větších stromech pěstovaných v kontejneru. 

Můj muž Petr Stupárek, vystudoval Střední lesnickou školu v Hranicích na Moravě, a celý život se věnuje výsadbám lesíků, remízků a alejí ve volné krajině. Nyní díky němu a jeho kolegovi je vysazeno tísíce a tisíce listnatých stromů a keřů. Tyto výsadby jsou velmi důležité pro biodiverzitu ve volné krajině, kde jsou většinou širé lány polí, nebo pastvin a ptáci i zvěř ztráceli možnost hnízdění a úkrytu před predátory. Remízky slouží ptákům i hmyzu k potravě a také k hnízdění. 

Nyní pěstuje stromy a vzrostlé keře pro naši okrasnou školku Aronie Arbo a při této práci ještě vymýšlí menší projekty pro výsadby v krajině.