Sušený morač větší - Ammi Majus Green Sušené Rostliny
Kód: 7591-14Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené květiny a rostliny |
|---|---|
| EAN: | 8.720143523625E12 |
| balení: | 400 g |
| barva: | tmavě zelená |
| délka: | 65 cm |
| hmotnost: | 130g |
| materiál: | Přírodní rostlinný materiál |
| péče: | Bez vody, chránit před vlhkostí a přímým sluncem |
| umístění: | uvnitř |
| delka: | 65 cm |
| Místo: | Uvnitř |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
