Stabilizovaný Listnatec pichlavý - Ruscus aculeatus 70/80 cm - broskvová Stabilizované Rostliny
Kód: 000-022-52-PSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stabilizovaný floristický materiál |
|---|---|
| EAN: | 8.42334288659E12 |
| balení: | 12 ks |
| délka: | 70 cm |
| hmotnost: | 140g |
| materiál: | Přírodní rostlinný materiál |
| péče: | Bez vody, chránit před vlhkostí a přímým sluncem |
| delka: | 70 cm |
| Místo: | Uvnitř |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
