Stabilizovaný eukalyptus 50 - 80 cm - tmavě červený Stabilizované Rostliny
Kód: 000-020-57-PSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stabilizovaný floristický materiál |
|---|---|
| EAN: | 8.423342753601E12 |
| balení: | 10 ks |
| délka: | 70 cm |
| hmotnost: | 150g |
| materiál: | Přírodní rostlinný materiál |
| péče: | Bez vody, chránit před vlhkostí a přímým sluncem |
| delka: | 70 cm |
| Místo: | Uvnitř |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
