V zahradnictví je možné osobně vybírat pouze stromy a vzrostlé keře. Termín návštěvy je nutné rezervovat předem. Můžete přijet i v něděli. Ostatní zboží je nutné objednat přes e-shop. Nachystáme a pošleme, nebo si svou objednávku můžete vyzvednout osobně.

Cena dopravy a informace

Cena poštovného za Vaši objednávku se Vám zobrazí již při jejím vytvoření. Pozor, tento automatický výpočet není úplně přesný. Automat v systému nezohlední, že je keř moc vysoký či široký, že se nevejde do krabice. To bychom museli několikrát ročně veškeré rostliny měřit a vážit a vzhledem k tomu, že v průběhu roku se jejich výška i váha mění, nedá se to bohužel přesně zadat. 

Pokud je objednávka velmi obsáhlá, posílám ji ve více krabicích. Za každou další krabici účtuji další poplatek.

Veškeré rostliny balíme tak, že se v krabici nehýbou a nemohou se poškodit. Jsou zafixované a i kdyby se stalo, že balík dopravce postaví vzhůru nohama, nemělo by se nic poškodit.

Každý květináč (jen květináč a ne rostlinu) balíme do sáčku a rostlinu do novin. Nepoužívám plastové krabičky, protože se rostliny v ní zapaří a mohou chytit plíseň.

Máme vyzkoušené, že rostliny byly i po týdnu stráveném v uzavřené krabici v naprostém pořádku.

Pokud Vám dopravce přiveze poškozený balík, ještě to neznamená, že rostliny jsou uvnitř zničené. Nejlépe bude, když si krabici před ním otevřete a sami se přesvědčíte, že je vše tak, jak má být.

Pokud balík odmítnete z důvodu delší doby doručení, tak dopravce bude zasílat balík zpět, ale tím se rostlinám prodlouží doba strávená v krabici o další týden nebo 14 dnů a je možné, že by rostliny tento návrat nepřežily. Žádní dopravci nám nevrátí peníze za uschlé rostliny. Vrátí jen částku za poštovné a proto zvažte, jestli si balík přeci jenom nepřevezmete. Pokud najdete ve své zásilce rostliny, které jsou uschlé, vyřídíme spolu okamžitě vrácení peněz.

Doprava objednaného zboží je zajišťována přepravní společností DPD. 

Prosím důvěřujte nám, balíme rostliny již několik let a tuto činost jsme dotáhli až skoro do dokonalosti. O tom svědčí i mnohé recenze na Heureka.cz Google i na Seznam.cz. 

Stromy a keře na kmínku jako je hortenzie, šeřík, brslen Compactus, Gingko, modřín, svída, bříza, dub, buk a  jiné, s výškou od 110 - 168 cm a keře s objemem květináče 12 l posíláme ve speciální vysoké krabici vyrobené na míru. Cena poštovného je 200 Kč za jeden balík. Jen výroba krabice mne stojí 98 kč + poštovné 170 kč. Balné Vám nepočítám.

Velké stromy a težké keře s balem je nutné vyzvednout po domluvě u nás v Klokočůvku, nebo Vám je rozvezeme. Cena za dopravu je individuální a předem ji s Vámi domluvíme.

Slovensko

Poštovné klasického balíku do délky 120 cm je 220 kč + 45 kč dobírečné. Balíky od 120-168 cm jsou za poštovné 350 kč.