Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
223 hodnocení
5
217x
4
0x
3
4x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
YV
Yvona Illek Vladařová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2025
Nádherná rostlina, perfektně zabalená pro přepravu, rychlé dodání.
Původně jsem měla objednáno jinde, ale přes to, že inzerovali rostlinu skladem a dodání nejpozději do 10 dnů, čekala jsem 3 týdny a nic se nedělo.
Tady jsem naprosto spokojená.
Všem doporučuji 👍
LO
Ludmila Osičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2025
Jsem spokojená, všechno přišlo v pořádku a velmi skoro. Děkuji.
MM
Miroslav Molin
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
30.5.2025
Zdravím všechny
růže přišly ve zbědovaném stavu. Kořeny zbaveny veškerého substrátu asi vypráním, byly zabalené v sáčku a tím pádem přišly zapařené. Okamžitě jsem učinil záchranné kroky , ale dodnes se moc nevzpamatovaly. Věřím,že vypustí nové výhony a snad z toho něco bude.
Hodnocení je jednoduché- vyhodil jsem tisícovku oknem.
A
Administrator
(Administrátor)
2.6.2025
Dobrý den, pane Molino, píšete, že růže byly zbaveny substrátu, ale vy jste si objednal růže prostokořenné a ty substrát nemají. Dále jste si objednal růži II. kvality, na což také musím upozornit. Růže II. kvality nabízím proto, že je mi líto je vyhazovat. Nejsou sice top, ale při dobré výsadbě by růst měly. Růže balíme do fólie, aby jemné kořínky cestou neuschly. Naše chyba byla, že jsme je vůbec v květnu poslaly, protože již byly narašené a nové výhony po vyjmutí z hlíny zvadly, ale po zastřihnutí nových výhonů se růže vzpamatuje, protože základ je silný a kořenový systém je velmi bohatý. Mrzí mne, že nejste spokojen, ale mohl jste nám zavolat a domluvit se na postupu. Klidně se na nás obraťte, pokud růže neporostou.
ES
Eva Stáňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2025
Perfektní komunikace, velmi ochotná paní. Kvalitně zabaleno, rychlé doručení. Děkuji a ráda doporučuji
BK
Božena Krejčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2025
Jsem velice spokojena jak s jednáním tak i rychlé dodání keřík byl perfektně zabalen, prostě zahradnictví nemá chybu
KF
Kateřina Flídrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2025
Perfektní komunikace, velmi ochotná paní. Nádherné kaliny na kmínku. Děkuji a ráda doporučuji 🌼
IN
Iva Nekulová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2025
Jsem velmi spokojená, krásné rostliny v perfektním stavu, výborná komunikace. V zahradnictví jsem objednávala opakovaně a pokaždé vše v naprostém pořádku.
Z
Zdeněk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2025
Rostlina doručena perfektně zabalená ve skvělém stavu. Velikostně přesně odpovídá popisu a fotografii.
GM
Gabriela Marťáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.5.2025
Vše k mé spokojenosti.Keřík aronie krásně vzrostlý,pečlivě s láskou zabaleno.
DM
Dita Malinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.5.2025
Vše v pořádku. Už se těším až pivoňka vyroste.
JC
Jaromír Cihlář
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.5.2025
Super obchod
Není co vytknout
Rychlé dodáni👍
Cena✌️
Komunikace obchodu👍
RB
Romana Balážová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.5.2025
Jsem velmi spokojená, keřík došel v perfektním stavu, velmi dobře zabalen aby nedošlo k poškození. Určitě tohle zahradnictví doporučuji, i kvůli hezkému přístupu, hlavně paní Stupárkové, která navíc v kterou kolik dobu během dne odepíše a případně poradí co je potřeba.Ještě jednou moc děkuji :-)
HS
Helena Součková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2025
Jsem spokojená, vše dorazilo v pořádku.
JD
Jana Dachsová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2025
Rychlé dodání, vše v pořádku, rostliny zasadím až po mrazících. Děkuji
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2025
Rychlé dodání, pěkné rostliny
DJ
Drahomíra Jáčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2025
Spokojenost
ZM
Zdenek Málek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.5.2025
Rychle dodaní, vyborna komunikace, rostliny dorazily v pořádku, co vyroste, uvidime
TK
Tamara Kaňáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2025
Rychlé doručení, rostlina pěkná
JS
Jiřina Sedláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2025
Jsem velmi spokojená, rostliny došly v perfektním stavu, došly nádherně zabalené. Určitě bych každému toto zahradnictví doporučila, i kvůli hezkému přístupu přístupu.
EH
Elżbieta Hřebecká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2025
Vše proběhlo skvěle. Rostliny dorazily včas a jsou kvalitní.
