V zahradnictví je možné osobně vybírat pouze stromy a vzrostlé keře. Termín návštěvy je nutné rezervovat předem. Můžete přijet i v něděli. Ostatní zboží je nutné objednat přes e-shop. Nachystáme a pošleme, nebo si svou objednávku můžete vyzvednout osobně.

Přání s obálkami ´Ernst Haeckel´ - 10 karet karet Bekking & Blitz - Set blahopřání s obálkami

Kód: LMC334
295 Kč / ks
Skladem

Ručně psaná pohlednice s vhodnou ilustrací dokáže mnohem více než rychlý e-mail, proto jsou blahopřání s obálkou značky Bekking & Blitz tak oblíbené.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velký výběr pro každou příležitost!

Tyto dvojkarty můžete také zarámovat a vyzdobit s nimi Váš dům či byt, nebo je použít jako přání k narozeninám, či použít na zahradní oslavě.
 
Deset dvojitých karet ( 5 motivů), 10 různých karet s 10 luxusními obálkami, přehledně uloženými v atraktivní kartonové složce.

Ernst Haeckel (1834-1919) byl jedním z nejvýznamnějších vědců své doby a velmi nadaným ilustrátorem. Stejně jako jeho velcí hrdinové Goethe a Von Humboldt chtěl porozumět přírodě v její velké soudržnosti. Používal cit a rozum, umění a vědu.

Haeckelův první výzkum se týkal mořských mikroorganismů, ale nakonec se jeho teorie zaměřily na vývoj všech forem života, včetně lidí. Jeho knihy a ilustrace hrály hlavní roli v šíření Darwinových myšlenek o původu a evoluci. Zvláště jeho ´Kunstformen der Natur´ se setkaly s obrovským úspěchem a inspirovaly umělce a architekty. Toto dílo bylo kompletně digitalizováno a lze jej obdivovat online.

 O umělci: Ernst Heinrich Philipp August Haeckel (16. února 1834 – 9. srpna 1919) byl německý zoolog a filozof, který v Německu seznámil s dílem Charlese Darwina. Haeckel byl původně lékař a později profesor anatomie. Haeckel byl také nadaným ilustrátorem, jak je patrné z jeho knihy Kunstformen der Natur.

 
Vnitřek duplicitních karet je prázdný. Je zde tedy dostatek prostoru pro vaši osobní zprávu. 

Bekking & Blitz

Doplňkové parametry

Kategorie: Papírnictví
Ilustrátor: Ernst Haeckel
materiál: kvalitní potisk, tvrdý papír FSC
Obdržíte: sada - 10 kusů karet a obálek, 2x 5 motivů
rozměr: 13,5 x 18,5 x 1,5 cm, 10 karet s obálkami
Téma: ptáci, příroda, botanika, květiny,
Využití: blahopřání, obrázky na zeď, přání k narozeninám, dětské motivy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: