Stabilizované květiny šater - Gypsophila mini - Bílá - 40-50 cm Stabilizované Rostliny
Kód: 000-177-00-PSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stabilizovaný floristický materiál |
|---|---|
| EAN: | 8.423342754707E12 |
| balení: | 1 svazek |
| délka: | 45 cm |
| hmotnost: | 100g |
| materiál: | Přírodní rostlinný materiál |
| péče: | Bez vody, chránit před vlhkostí a přímým sluncem |
| delka: | 45 cm |
| Místo: | Uvnitř |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
