Sušená tráva ozdobnice čínská - Miscanthus sinensis - Bílá - 80 cm Sušené Rostliny
Kód: 000-351-00-SSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené květiny a rostliny |
|---|---|
| EAN: | 8.423342874535E12 |
| balení: | cca 23 ks |
| délka: | 80 cm |
| hmotnost: | 50g |
| materiál: | Přírodní rostlinný materiál |
| péče: | Bez vody, chránit před vlhkostí a přímým sluncem |
| delka: | 80 cm |
| Místo: | Uvnitř |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
