Sušený řebříček - Achillea filipendulina - Přírodní - 70 cm Sušené Rostliny
Kód: 000-001-04-SSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené květiny a rostliny |
|---|---|
| EAN: | 8.423342748256E12 |
| balení: | 13 ks |
| délka: | 70 cm |
| hmotnost: | 110g |
| materiál: | Přírodní rostlinný materiál |
| péče: | Bez vody, chránit před vlhkostí a přímým sluncem |
| delka: | 70 cm |
| Místo: | Uvnitř |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
