Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
223 hodnocení
5
217x
4
0x
3
4x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Nemám zatím co napsat,zboží ještě nedorazilo :-)
Dobrý den paní Mecová, zboží jsme nemohla odeslat, protože stále čekám na Vaši platbu. Faktura je již 4 dny po splatnosti.
Po obdržení Vaší platby, objednávku odešleme.
Příjemný den
Jana Stupárková
+ sortiment, rostliny v dobrém stavu, rychlé doručení
+ Jen super kvalita.
+ Skvěle a pečlivě zabaleno.
+ Rychlost,lidskost a vstřícnost.
+ Originální zboží, které jinde nenajdu pohromadě.
+ Krmivo milují mazlíčci a rostliny milují živáčci na zahradě
+ Udržitelný eshop.
Skvělé produkty,lidský přístup a důraz na udržitelnost. Zajímavý mix rostlin, krmiva a dárků za jedno poštovné.
Moc Vám děkujeme za skvělou recenzi. Snažíme se nabízet nejen kvalitní rostliny, ale i další zajímavé zboží, které může potěšit každého, kdo se o přírodu zajímá. Krmivo pro psy a kočky jsem zařadila díky tomu, že jsem sama se značkou Belcando a Leonardo velmi spokojena. U nás nenajdete chemické postřiky a hnojiva, které mohou usmrtit hmyz a uškodit zvířatům, ale budu se snažit rozšiřovat nabídku ekologicky odbouratelných prostředků, které přírodě a člověku pomáhají.
Příjemný den
Jana Stupárková
+ rostliny docela pěkné
v zásilce chyběla rostlina, což se může stát, ale sice jsem obdržela dobropis na chybějící rostlinu, ale již ne peníze.
Dobrý den, moc se omlouvám. Dobropis jsme předali účetní a zapomněli uhradit, určitě to nebylo úmyslně. Ihned po Vašem upozornění jsem peníze poslala na Váš účet.
Příjemný den
Jana Stupárková
+ Rychlost, luxusní zaɓalení. Krásné, zdravé rostliny.
Super komunikace, rychlost, bezvadně zabalené, krásné a zdravé rostliny.
Vše pečlivě zabalené.
+ Sympaťáci, místní, po ruce, opravdoví lidé, opravdické rostliny.
Sympaťáci, místní, po ruce, opravdoví lidé, opravdické rostliny.
Super zahradnictví. Rostliny zdravé, krásné, perfektně zabalené.
jednoduché, rychlé, vše v pořádku
+ Zboží dorazilo v pořádku v domluveném termínu. Komunikace byla velmi profesionální. Určitě doporučuji.
dobrá komunikace
rychlé doručení
růže vypadají velmi pěkně, zdravě
Naprostá spokojenost, rychle dodání, kvalitně zabaleno, krásné rostliny....
Vše pečlivě zabaleno, zalito, vše v požadované kvalitě, tak jak bylo inzerováno. Velká spokojenost, doporučuji pro další nákupy :-)
Rostliny vypadají dobře, dorazily v pořádku, perfektně zabalené.
Tak doufám, že se jim bude u nás dařit.
Příjemné jednání, velká ochota a cenné rady při prodeji. Doporučujeme a rádi se vrátíme.
+ Rostliny doručeny v pořádku, dobře zabalené, doporučuji.
Paní majitelka velice ochotná a vstřícná.
Jestli si chcete koupit kvalitní sazenice v TOP kvalitě, tak jen tady. Paní má růže opravdu nádherné. Už podruhé jsem si je koupila, hlavně anglické a už v prvním roce po jarní výsadbě kvetly. Přes zimu žádná nezmrzla. Vřele doporučuji všem milovníkům růží. Příští jaro budu zase nakupovat:-)
+ Zahradnictví informuje o každém kroku přijeti objednávky, zaplacení, balení, odesílání. Rostliny jsou skvěle zabalené a dostatečně vzrostlé. Komunikace rychlá a přátelská.
+ Rostlinky krásně zabalené , v pěkném stavu. Po zasazeni se okamžitě ujaly. Zahradnictví doporučuji. I pro příjemné ceny.
Doporučuji
+ Ochota, spolehlivost
