Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
223 hodnocení
5
217x
4
0x
3
4x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
HH
HANA HERZIGOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2024
Se zahradnictvím jsem nadmíru spokojena. Nádherné větvené keře za super cenu, než v jiných zahradnictvích.
Trvalky taky krásně narostlé. Komunikace na výbornou. Ochota a vstřícné jednání. Takže vřele doporučuji.
MD
Marta Dopitova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2024
-s obchodem jsem velmi spokojená
-nakupuji zde opakovaně
-krásné rostliny, keře i stromy - vždy pečlivě zabaleno
-
+ vstřícnost, spolehlivost, kvalita
JG
Jitka Gabková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.10.2024
Spokojenost, rychlost dodání i kvalita v pořádku.
+ Rychlé dodání
+ Solidní cena
+ rychlé odeslání
+ pěkně zabaleno
+ rychlé řešení problému
Vznikl menší problém s dodaným keřem, ale vše bylo ihned a bez problémů vyřešeno a napraveno novým zbožím. Takže mohu určitě doporučit :-)
+ Dodané rostliny v perfektním stavu
+ rychlé vyřízení a dobrá komunikace
velmi vstřícné jednání a rychlé vyřízení a dodání objednávky
+ perfektně zabaleno
+ pěkný zdravý keř
Vždy krásné, vzrostlé rostliny, perfektně ošetřené a zabalené. Na případné dotazy ohledně rostlin přišla okamžitá odpověď
Rostliny a keře byly pečlivě zabaleny, v těchto horkých dnech byl kořenový bal dostatečně vlhký, nic nebylo vysušeno. Je zřejmé, že zasílání rostlin pouze od pondělí do středy má svá obrovská +. Nehrozí, že zůstanou rostliny v depu přes víkend.
Objednávám zde pravidelně a vždy byla spokojenost.
+ Spolehlivost
+ Rychlé dodání
+ Rostliny perfektně zabaleny
Nakoupila jsem zde dvakrát, maximální spokojenost.
Ochota, reakce obchodu na moje všetečné dotazy obratem...
Dlouhodobě perfektni spolupráce. Kvalitní rostliny. Spolehlivý servis.
Celková spokojenost. Zajímavé rostliny.
+ Rychlost
+ Kvalitní rostliny
+ Vstřícné jednání
+ Dobrá cena, výběr.
+ Pečlivě zabaleno.
- Komunikace minimální, objednávku jsem urgoval celý měsíc, vždy jsem musel volat já a domlouvat se, kdy mi zboží dorazí.
- Z mé objednávky jsem obdržel polovinu, tedy jednu rostlinu, druhá prostě nebyla k mání, přestože jsem obdržel email, že jsou produkty pro mě rezervovány.
Moje pocity z obchodu jsou trochu rozpačité. Jak jsem zmiňoval, ocenil bych aktivitu prodávajícího ohledně upozornění na zpoždění dodávky a ne že já budu muset volat každý týden. Na můj email ohledně prosby o radu s pěstováním jsem odpověď neobdržel vůbec. Prostě se domnívám, že je co zlepšovat.
Dobrý den pane Mazači, mrzí mne, že nejste spokojen. V době Vaší objednávky jsme byli na dovolené. Dovolenou jsem avizovala na našich webových stránkách. Také jsem z dovolené posílala zákazníkům emaily, že začínáme pracovat po návratu z dovolené. V době mé dovolené má kolegyně přemístila některé rostliny na jiné místo, a než mi stihla sdělit, kde některé rostliny najdu onemocněla a zůstala doma 14 dnů. Volala jsem Vám a vysvětlila jsem Vám jaký je problém a navrhla, že se pokusím zajistit hortenzii u jiného školkaře. Poptávala jsem ji, ale bohužel se mi ji nepodařilo sehnat. Opět jsem Vám volala jestli budete chtít poslat pouze tu jednu, nebo objednávku stornovat. Chtěl jste ji poslat a já ji tedy poslala okamžitě po naší domluvě. Mrzí mne, že jste musel čekat, ale myslím si, že informován jste byl dostatečně s předstihem . Váš email s prosbou o radu, jsem nečetla, jelikož jsem byla na dovolené, ale mohl jste se mne na to zeptat, když jsme spolu telefonovali, ráda bych Vám poradila. Jana Stupárková
+ Ochota, rychlost vyřízení, velmi dobré balení, dobře zvolený přepravce
Doporučuji
+ jednání, dobrá komunikace
+ dobrá komunikace
Zboží bylo perfektně zabaleno. Květiny dorazili v pořádku. Vše, jak jsem objednala. Spokojenost.
