Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
223 hodnocení
5
217x
4
0x
3
4x
2
0x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VW
Vladislava Wachtarczyková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.10.2024
Objednávala jsem již po několikáté a vždy jsem spokojena.
Dobrá komunikace, bleskové dodání zboží, kvalitní rostlina, dobře zabalená, spokojenost, obchod Áronie doporučuji.
GK
Gabriela Kubáňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.10.2024
Všechny rostliny vždy ve výborném stavu.
MŠ
Martina Škrabalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2024
Jsem velmi spokojená, vždy všechny keře, stromy i rostliny byly ve výborném stavu. Příjemná komunikace.
PH
Petr Holeka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2024
Vše Ok
VC
Vlaďka Cermanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2024
Rostliny přišli velmi dobře zabalené a sazenice byly v perfektním stavu. Navíc perfektní komunikace s majitelkou. Velká spokojenost, všem toto zahradnictví doporučuji.
IK
Irina Konstantinova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2024
Ano, rostliny vypadai velmi dobre, jsem moc spokojena.
DH
Daniela Hrdličková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2024
Ano, vše ok 👍
MV
Michal Veleba
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2024
Rostliny vypadají velmi dobře, na co dlouho nezapomenu je komunikace s paní majitelkou, perfektní prozákaznický přístup.
LV
Lenka Vilimova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2024
Vše perfektní.
TM
Tibor Magdics
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2024
Maximálne som spokojný !
Silné pekné korene .
TN
Tomaš Nezdařil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2024
Super doporučuji
IR
Inna Rudnytska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2024
Velká spokojenost!)
HP
Hana Palicová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2024
jsem moc spokojená, už se těším, až mi květiny pokvetou...
JH
Jaroslava Horáčkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2024
Velmi! Doporučuji! Rostliny, které nikde nejsou!
Rostliny dorazily dobře zabalené, ve výborném stavu, se silným kořenovým systémem, listová část čerstvá, nezavadlá.
AN
Aleš Novotný
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2024
Úžasné zahradnictví se skvělým výběrem. Paní majitelka je ochotná, vstřícná a umí poradit. Velkou výhodou je skutečnost, že schůzku v zahradnictví si domluvíte osobně a paní se vám může věnovat.
HW
Hana Walová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.10.2024
S tímto obchodem jsem velice spokojená. Stránky jsou přehledné, popis produktů dostačující. Navíc - není problém kdykoli do obchodu napsat nebo zavolat. Vždy ochotně poradí a pomohou. Teď naposledny jsem si objednala ilex verticillata, samce i samici. Narazit v zahradnictvích na párek je opravdu unikum, neli nemožné. Tedy jen doufám, že pokvetou skutečně zároveň :-).
Co se kvality rostlin týče, jsem nadšená. Přesně odpovídají popisu. Samec je nádherný, košatý a vitální. Samici bych si představovala větší, ale i ona odpovídá přesně popisu.
Tento obchod vřele doporučuji, tady si zákazníků stále ještě váží.
+ Komunikace s majitelkou
+ Poradí, doporučí, vysvětlí
+ Rostliny pevné, zdravé, krásné kořenové baly
+ Rychlé jednání
LŽ
Lenka Žáčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.10.2024
Super přístup paní majitelky, udělá si na zákazníka čas, vyslechne, poradí... Od A do Z není co vytknout. Rostliny krásné, pevné, krásně zakořeněné.
