Sušené makovice - Papaver - Přírodní - 200 g Sušené Rostliny
Kód: 000-095-04-SSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené květiny a rostliny |
|---|---|
| EAN: | 8.423342752864E12 |
| balení: | 1 ks |
| délka: | 70 cm |
| hmotnost: | 200g |
| materiál: | Přírodní rostlinný materiál |
| péče: | Bez vody, chránit před vlhkostí a přímým sluncem |
| delka: | 70 cm |
| Místo: | Uvnitř |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
