Sušené rostliny Guatambu - Přírodní - 50 cm Sušené Rostliny
Kód: 000-171-01-SSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené květiny a rostliny |
|---|---|
| EAN: | 8.423342754387E12 |
| balení: | 6 ks |
| délka: | 50 cm |
| hmotnost: | 190g |
| materiál: | Přírodní rostlinný materiál |
| péče: | Bez vody, chránit před vlhkostí a přímým sluncem |
| delka: | 50 cm |
| Místo: | Uvnitř |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
